Wysyłanie maili z panelu prowadzącego
Ostatnia aktualizacja
Czy to było pomocne?
Jako prowadzący możesz wysyłać wiadomości e-mail bezpośrednio do uczestników swoich zajęć — bez konieczności korzystania z zewnętrznej skrzynki pocztowej. Opcję tę musi wcześniej włączyć administrator szkoły.
Przejdź do wybranych zajęć z poziomu kalendarza. Na górze strony pojawi się przycisk E-mail do wszystkich — kliknij go, aby skomponować i wysłać wiadomość do wszystkich uczestników tych zajęć.

Jeżeli masz problem z wysłaniem maila, może być konieczna konfiguracja skrzynki mailowej. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
Ostatnia aktualizacja
Czy to było pomocne?
Czy to było pomocne?